Wielka Brytania to bardzo piękne państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Aktualnie stracili na znaczeniu, chociażby z tego powodu, iż jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. No dobrze, ale co w takim razie trzeba zobaczyć będąc na Wyspach?

Na dobry początek doskonałym kierunkiem jest Londyn, zatem największe miasto na Wyspach oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zwiedzić najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje turystyczne trzeba poświecić kilka dni. Generalnie w Londynie można się zakochać.

Interesujące są również przykładowo Bath, Cambridge czy Manchester. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, rewelacyjnym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który oferuje dużo ciekawych widoków. Na przykład piękny jest Edynburg. Ogólnie na terenie Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, móc chłonąć niepowtarzalną atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo interesującego.
źródło: sportlajf.pl, herbaton.pl, http://www.ukibicownamalcie.pl, http://www.zoo-safari.net.pl

Ciekawe artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

elektryzatory

Zdobywając urządzenia elektroniczne powinniśmy sprawić, czy są one ...