TRWA REKRUTACJA DO 3 OSTATNICH GRUP SZKOLENIOWYCH!!! ZAPISZ SIĘ!

18 marca 2014 by BO | Komentowanie nie jest możliwe

wrzesniowa_rekrutacja2014

Drogie Panie - to już ostatnia szansa by skorzystać z bezpłatnych szkoleń w ramach projektu Kompetencje Handlowe i Marketingowe – Inteligencja Sprzedażowa!

Jeśli zastanawiają się Panie nad tym czy przystąpić do naszych szkoleń – to ostatni dzwonek!

W drugiej połowie września 2014 roku ruszają OSTATNIE  grupy szkoleniowe w ramach projektu „Kompetencje Handlowe i Marketingowe” :

  • grupa 13  szkolenia „Menedżerki Sprzedaży w Handlu Krajowym”
  • grupa 10 i 14 szkolenia „Menedżerka Sprzedaży w Handlu Międzynarodowym”

DO 12 WRZEŚNIA PRZYJMUJEMY DOKUMENTY – zgłoś się przez formularz online już dziś!
Od 1 lipca br. o przyjęciu decyduje data złożenia kompletu dokumentów oraz wynik testu motywacji!

Polecamy i informujemy, że są to już ostatnie szkolenia dofinansowane z UE w ramach starego budżetu dla kobiet pracujących. W nowym budżecie nie przewidywane są środki na tego typu szkolenia – warto skorzystać.

 

menedzerks_sprzedazy

27 stycznia 2014
by AN
Komentowanie nie jest możliwe

Nowe grupy ruszają!

AKTUALIZACJA

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniami, zapraszamy Panie do kolejnych grup – grupy tygodniowej, (harmonogram zajęć grupa tygodniowa) oraz   nowej grupy weekendowej,  która ruszać będzie pod koniec marca (harmonogram zajęć grupa weekendowa).

Składanie dokumentów do nowych grup zostaje przedłużone do wyczerpania miejsc w tych grupach – zostały 3 ostatnie wolne miejsca!

***

Już w marcu - przewidujemy uruchomienie kolejnych grup  Menedżerka Sprzedaży w ramach cyklu szkoleń Kompetencji Handlowo – Marketingowych Inteligencja Sprzedażowa.

W związku z tym wszystkie zainteresowane Panie prosimy o zapisywanie się online  i składanie dokumentów do 18 lutego br.
Proponowany harmonogram grupy tygodniowej i weekendowej zajęć znajdą Panie: harmonogram zajęć grupa weekendowa / harmonogram zajęć grupa tygodniowa

Warto skorzystać z naszych szkoleń – bo to już ostatnie takie szkolenia dla kobiet aktywnych zawodowo w pełni dofinansowane z funduszy UE, w następnym budżecie bezpłatne szkolenia będą głównie dla osób bezrobotnych.

Co obejmuje szkolenie?

  • marketing i sprzedaż w firmie,
  • zarządzanie pracownikami i sobą,
  • negocjacje i wystąpienia publiczne,
  • asertywność oraz (!) warsztat rozwoju osobistego - coaching

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się.